آخرين مطالب

گفتگو

1100 تن گوشت مرغ ماه رمضان در خرم آباد توزیع می شود

لر آنلاین - خرم آباد - مدیر جهادکشاورزی شهرستان خرم آباد گفت: از نیمه دوم اردیبهشت ماه ، یکهزار و ١٠٠ تن گوشت مرغ برای استفاده مردم در ماه مبارک رمضان وارد بازار مصرف این شهرستان می شود.

سه پرواز هفته جاری فرودگاه خرم آباد لغو شد

لر آنلاین - خرم آباد - مدیر فرودگاه خرم آباد گفت: سه پرواز هفته جاری شرکت های هواپیمایی ایران ایر و ماهان در این فرودگاه لغو شد.

تبعات موضوع متوجه مسئولان است/ مردم این اقدام را فراموش نمی‌کنند

لر آنلاین - خرم‌آباد- نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تأکید بر اینکه تبعات انتقال دانشکده علوم قرآنی لرستان به ملایر متوجه مسئولان است، خواستار تجدیدنظر در این رابطه شد.

چهارشنبه‌سوری باطعم حوادث تلخ/بی‌توجهی که یک‌عمرپشیمانی می‌آفریند

لر آنلاین - خرم‌آباد- برگزاری آئین چهارشنبه‌سوری در پایان هر سال با حوادث فراوانی همراه بوده تا بسیاری از افراد به‌جای شادی و سرور با تلخ‌کامی سال نو خود را آغاز کنند.

ثبت ملی 10 اثرفرهنگی ناملموس لرستان

لر آنلاین - مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری لرستان گفت: 10 اثر فرهنگی ناملموس این استان در فهرست آثار ملی ثبت شد.

توانمندسازی زنان سرپرست خانوار، نیازمندحمایت مسئولان

لر آنلاین - امروزه بسیاری از زنان جامعه بنا به دلایلی از جمله فوت همسر ، طلاق ، اعتیاد همسر و یا در زندان بودن همسر، سرپرست خانواده ای را به عهده دارند که توانمندسازی آنها نقش مهمی بر سلامت کودکان و استحکام این خانواده ها خواهد داشت.

وجود 540 هیأت ورزشی در لرستان

لر آنلاین - مدیرکل ورزش و جوانان لرستان از وجود 540 هیأت ورزشی در استان خبر داد. ...

ذخیره 400 تن مرغ منجمد در لرستان

لر آنلاین - مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام لرستان از ذخیره 400 تن مرغ منجمد در استان خبر داد.

دستگیری شکارچیان کبک در شهرستان سلسله

لر آنلاین - خرم آباد- رئیس اداره حفاظت محیط زیست سلسله گفت: 2 شکارچی غیرمجاز که اقدام به شکار کبک در این شهرستان کرده بودند، دستگیر شدند.

اختصاص یک درصد سطح زیرکشت گندم و جو به زعفران

لر آنلاین - رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان معتقد است اگر یک درصد سطح زیرکشت گندم و جو در استان به کشت زعفران اختصاص یابد، انقلابی در کشاورزی به‌وجود ...

ساختمان هایی که در پلدختر با معلولان نامهربانی می کنند

لر آنلاین - خرم آباد - در هر جامعه شهری و یا روستایی افرادی هستند که برای حضور در اجتماع نیاز به محیطی مناسب دارند تا بتوانند در آن به راحتی تردد کرده و به جای گوشه گیری ، انزوا و احساس ناتوانی ،توانمندی های وجودی خویش را بدون کمک گرفتن از دیگران به منصه ظهور برسانند.

همراه داشتن زنجیرچرخ برای تردد درمحورهای ارتباطی بروجرد الزامی است

لر آنلاین - بروجرد - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بروجرد گفت: با توجه به شدت بارش باران و برف در گردنه های و لغزنده بودن جاده ها همراه داشتن زنجیرچرخ برای تردد درمحورهای ارتباطی بروجرد الزامی است.

پیش بینی فعالیت سامانه بارشی، آخر هفته در لرستان

لر آنلاین - خرم آباد - کارشناس اداره کل هواشناسی لرستان گفت: با ورود سامانه بارشی از بعدازظهر جمعه در نقاطی از استان بخصوص در مناطق شمالی و شرقی بارش باران پیش بینی می شود و این سامانه در اوایل هفته آینده بطور کامل استان را در بر می گیرد.

خشکسالی در انتظار لرستان است

لر آنلاین - مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان گفت: براساس پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی و پژوهشکده هواشناسی که در سطح کشور انجام شده، در سال آبی ...

کاشت 79 لاین گندم در لرستان

لر آنلاین - معاون فنی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی لرستان از کاشت 79 لاین گندم در استان طی سال زراعی جدید در قالب طرح ایکاردا خبر داد. ...

33 هزار کارت معاینه فنی خودرو در لرستان صادر شد

لر آنلاین - خرم‌آباد- مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: در 9 ماهه امسال، 33 هزار کارت معاینه فنی خودرو در مراکز معاینه فنی استان صادرشده است.

بارش برف، راه ارتباطی 50 روستای الیگودرز را قطع کرد

لر آنلاین - خرم آباد - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای الیگودرز گفت: بارش برف که از بامداد امروز شنبه در الیگودر آغاز شده علاوه بر سفید پوش کردن شهرستان موجب قطع راه ارتباطی بیش از 50 روستا شده است.

پیش بینی فعالیت سامانه بارشی در لرستان

لر آنلاین - خرم آباد - کارشناس اداره کل هواشناسی استان لرستان گفت: با ورود سامانه بارشی به غرب کشور از عصر دوشنبه هفته جاری بارش باران، رعد و برق و برف در ارتفاعات برخی مناطق استان پیش بینی می شود.

پیش بینی کاهش دما با ورود سامانه بارشی به لرستان

لر آنلاین - خرم آباد - کارشناس اداره کل هواشناسی استان لرستان گفت: با ورود سامانه بارشی به نوار غربی کشور ، فعالیت این سامانه در استان و کاهش دما پیش بینی می شود.

ثبت بیش از 2 هزار مورد ازدواج در بروجرد

لر آنلاین - بروجرد - مسئول اداره ثبت احوال شهرستان بروجرد گفت: 2هزار و 263 مورد ازدواج در 9 ماهه امسال در این شهرستان ثبت شده است.

جانبازی که با یک پا قله های مرتفع جهان را فتح می کند

لر آنلاین - خرم آباد - علی توکلی جانباز 65 درصد دوران دفاع مقدس، از پای جا مانده اش در جبهه های حق علیه باطل می گوید و مصمم به فتح قله های مرتفع جهان، برای عزت و سربلندی کشورش قدم بر می دارد.

«بروجرد» 3 بار لرزید

لر آنلاین - بروجرد- از بامداد امروز سه شنبه «بروجرد» در لرستان 3 بار لرزید.

ادامه جستجو برای یافتن پیکر آخرین کوهنورد مشهدی در اشترانکوه

لر آنلاین - خرم آباد - مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: سید علی حسینی، نجات گر جمعیت هلال احمر مشهد، تنها مفقودی حادثه اشترانکوه بوده که جستجو برای یافتن پیکر این کوهنورد هنوز ادامه دارد.

تالاب بیشه دالان ظرفیتی مناسب برای گردشگری بروجرد

لر آنلاین - تالاب بیشه دالان شهرستان بروجرد که با نام محلی آن بیشه دالونه شناخته می شود از گذشته زیستگاه پرندگان مهاجری بوده‌ که برخی ماه‌های سال در این منطقه زندگی می کردند.

رتبه دانشگاه‌های کشور باید ارتقا یابد

لر آنلاین - نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: رتبه دانشگاه‌های کشور باید ارتقا یابد تا دانشجویان سایر کشورها برای کسب علم به ...

پایتخت کنسرت «سالن» ندارد

لر آنلاین - رئیس انجمن موسیقی لرستان از نبود سالن برگزاری کنسرت در استان به شدت انتقاد دارد

شاعران مشکلات عدیده‌ای برای چاپ کتاب دارند!

لر آنلاین - یک شاعر لرستانی گفت: برای رسیدن کتاب شعر به دست مردم، شاعران مشکلات عدیده‌ای دارند. عزیز نادری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، ...

انتقاد از عدم همکاری بانکها در احیای بافت فرسوده

لر آنلاین - نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه بانکها در حوزه احیای بافت فرسوده پای کار نیستند، گفت: علت این عدم همراهی بانکها این است که به آنها تکلیف نشده است.

مرمت خانه تاریخی رحمتی الشتر

لر آنلاین - سرپرست معاونت میراث فرهنگی لرستان از مرمت خانه تاریخی رحمتی الشتر خبر داد.

نیمه پنهان فعالیت قالی‌شویی‌ها/پساب‌های خطرآفرین درکمین محیط‌زیست

لر آنلاین - خرم‌آباد - روایت قالی‌شویی‌ها که آب شرب شهرها را می‌بلعند، حکایت سال‌ها فعالیت غیراصولی این واحدهای خدماتی است، تا استمرار فعالیت آن‌ها مخاطرات زیست‌محیطی جدی به همراه داشته باشد.

/گزارش/ خوب و بد دنیای خیال انگیز انیمیشن

لر آنلاین - با جلو رفتن زمان و پیشرفت روز به روز علم و تكنولوژی پیوسته بر زمان استفاده از وسایل ارتباط جمعی توسط مردم افزوده می‌شود. كودكان نیز از این ...

اعزام 17 هزار مبلغ به مدارس کشور طی سال گذشته

لر آنلاین - خرم‌آباد- معاون پژوهش و برنامه‌ریزی ستاد همکاری‌های حوزه‌های علمیه و آموزش‌وپرورش از اعزام 17 هزار مبلغ در مناسبت‌های مختلف به مدارس کشور خبر داد.

"تابان" بازهم به آسمان لرستان نیامد!

لر آنلاین - برای سومین هفته پیاپی پروازهای شرکت هواپیمایی "تابان" در فرودگاه خرم‌آباد برقرار نمی‌شود. به گزارش ایسنا منطقه لرستان، از سه هفته پیش ...

پیش بینی سرعت وزش باد در اغلب نقاط لرستان

لر آنلاین - کارشناس اداره کل هواشناسی استان لرستان گفت: از بعد از ظهر امروز دوشنبه افزایش تدریجی میزان ابر و سرعت وزش باد در اغلب نقاط استان لرستان پیش بینی می شود.

نوسانات برق مهمترين عامل آتش سوزي هاي بروجرد

لر آنلاين - بروجرد - ايرنا - معاونت عمليات وخدمات ايمني آتش نشاني بروجرد گفت: نوسانات برق از مهمترين عامل آتش سوزي هاي رخ داده درشهرستان بروجرد است.

کشاورزي «صنعتي» شود

لر آنلاين - مدير جهاد کشاورزي ازنا تأکيد کرد: بايد کشاورزي سنتي را کنار بگذاريم.محمد اقدامي در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: همه ...

رنج لرستان از پروژه‌هاي ناتمام/ تنها وعده‌هاي فريبنده داده مي‌شود

لر آنلاين - خرم‌آباد- نماينده مردم دورود و ازنا در مجلس با اشاره به اينکه لرستان از وجود تعداد زياد پروژه‌هاي ناتمام رنج مي‌برد، گفت: در لرستان فقط شعارهاي زيبا و وعده‌هاي فريبنده داده مي‌شود.

کشف زمين خواري ميلياردي در پلدختر

لرانلاين- رئيس پليس آگاهي استان لرستان از كشف يك فقره تصرف اراضي ملي به ارزش چهار ميليارد ريال و دستگيري متهم در پلدختر خبر داد.

بيرون کشيدن «بهشت لرستان» از چنگ متصرفان

لرانلاين- طرح رفع تصرف اراضي ملي منطقه «کهمان» که لقب «بهشت لرستان» را يدک مي‌کشد توسط دستگاه قضايي لرستان به‌طورجدي در دستور کار قرارگرفته تا اين منطقه گردشگري نفسي تازه کند.