ندای لرستان

آخرين مطالب

سياسي

کسری واحدهای زیان‌ده دانشگاه آزاد از محل انباشت مالی تأمین می‌شود

ندای لرستان - شیراز - رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی ساماندهی و یکپارچه کردن واحدهای این دانشگاه را در سراسر کشور کاری مهم توصیف کرد و گفت: بر مبنای ایجاد این زنجیره به هم پیوسته، سازمان مرکزی تصمیم گرفته کسری واحدهای زیان‌ده را از محل انباشت مالی سایر واحدها جبران کند.

وزیر دادگستری بر مبارزه بی امان با پدیده قاچاق تاکید کرد

ندای لرستان - مشهد- وزیر دادگستری با تاکید بر ضرورت مبارزه قاطع، بی امان و بدون شتابزدگی با پدیده قاچاق گفت: قاچاق، آثار زیانبار بر اقتصاد، تولید و اشتغال کشور دارد و مبارزه با آن مورد اتفاق نظر همگان است.

روزنامه نگاری برای فردا

ندای لرستان - بزرگداشت اولین دبیر سندیکای نویسندگان و خبرنگاران

سرعت لاک‌پشتی سدسازی در لرستان/نبود زیرساخت مهاجرت را افزایش داده

ندای لرستان - بروجرد- نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سرعت لاک‌پشتی سدسازی در لرستان گفت: نبود زیرساخت در روستاها و شهرها منجر به مهاجرت مردم به شهرهای بزرگ شده است.

تابستان داغ 60

ندای لرستان - بازخوانی ریشه های واقعه 30 خرداد 60

روزی به این خانه خواهند آمد

ندای لرستان - خانواده علی شریعتی چراغ خانه پدری را روشن نگه می‌دارند

معدوم‌سازی 7 میلیون کیلوگرم فرآورده دامی/150 هزار تن گوشت وارد شد

ندای لرستان - بروجرد- رئیس سازمان دامپزشکی با اشاره به معدوم‌سازی 7 میلیون کیلوگرم فراورده دامی ناسالم و فاسد شامل گوشت، عسل، تخم مرغ و ... گفت: طی سال گذشته حدود 150 هزار تُن واردات گوشت قرمز داشته‌ایم.

برای صادرات به سوریه، مشکل ترانزیت کالا داریم

ندای لرستان - رئیس کمیته مشترک اقتصادی ایران و سوریه گفت: برای صادرات به سوریه، مشکل ترانزیت کالا داریم. به گزارش ایسنا منطقه لرستان، کیوان کاشفی در همایش ...

تکمیل 10 سد نیمه تمام لرستان ضروری است

ندای لرستان - بروجرد - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: تکمیل و بهره برداری از 10 سد نیمه تمام استان ضروری است.

میز عراق و سوریه در لرستان تشکیل می شود

ندای لرستان - خرم آباد - استاندار لرستان گفت: میز عراق و سوریه برای شناسایی ظرفیت ها و افزایش صادرات به این کشورها تشکیل می شود.

30 روستا هر هفته دارای شبکه آبرسانی می‌شود

ندای لرستان - اصفهان - وزیر نیرو گفت: دستور ویژه رهبر معظم انقلاب برای برداشت از صندوق توسعه ملی برای توسعه شبکه های آبرسانی روستایی بسیار موثر بوده است و با همت دولت هر هفته 30 روستای کشور دارای شبکه آبرسانی می شود.

سه هزار خانوار سیل‌زده مازنی به خانه برگشتند

ندای لرستان - ساری- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران گفت که بازسازی حدود سه هزار واحد مسکونی خسارت دیده ناشی از سیل اسفند 97 و فروردین 98 پایان یافت و خانوارهای سیل‌زده به منازل خود بازگشته اند.

ارتباط خوبی بین ایران و سوریه وجود دارد

ندای لرستان - خرم آباد - دبیرکل اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوریه گفت: ارتباطات سیاسی خوبی بین ایران و سوریه وجود دارد که امیدواریم به فعالان اقتصادی کمک کند.

صادرات 12 میلیارد دلاری کالا و انرژی ایران به عراق

ندای لرستان - خرم‌آباد- دبیر ستاد توسعه روابط اقتصادی ایران با عراق و سوریه از صادرات 12 میلیارد دلاری کالا و انرژی به عراق خبر داد و گفت: فشارهای آمریکا برای کاهش مبادلات اقتصادی بی‌اثر بوده است.

مرمت 68 شی منقول فرهنگی و تاریخی لرستان

ندای لرستان - خرم‌آباد- معاون اداره کل میراث فرهنگی لرستان از مرمت 68 شی منقول فرهنگی و تاریخی مربوط به موزه قلعه «فلک الافلاک» و مجموعه‌داران خصوصی این استان خبر داد.

تشکیل میز صادرات به عراق و سوریه در لرستان

ندای لرستان - خرم‌آباد- استاندار لرستان از تشکیل میز صادرات به عراق و سوریه در لرستان خبر داد و گفت: به دنبال افزایش صادرات از استان به این دو کشور هستیم.

ایران در مواجهه با آمریکا به قدرت و هوشمندی رسیده است

ندای لرستان - خرم‌آباد- فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با تاکید بر اینکه ایران در مواجهه با آمریکا به هوشمندی رسیده است، گفت: با این هوشمندی می‌توانیم اهداف اقتصادی خود را دنبال کنیم.

مردم از خدمات دولت در مناطق سیلزده راضی هستند

ندای لرستان - خرم آباد - رییس سازمان مدیریت بحران کشورگفت : در بازدیدی که از مناطق سیلزده لرستان صورت گرفت مردم از خدمات دولت در این مناطق راضی بودند.

ستاری: 20 هزار میلیارد تومان وام به شرکت های دانش بنیان پرداخت شد

ندای لرستان - تبریز - معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با اشاره به تلاش این نهاد برای حمایت تمام قد از شرکت های دانش بنیان اعلام کرد: در این راستا پارسال 20 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی به این شرکت ها پرداخت شد.

مونسان:تصویب طرح جامع گردشگری به رونق این صنعت می انجامد

ندای لرستان - اصفهان - رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گفت: تصویب طرح جامع گردشگری که اکنون در کمیسیون های مجلس در حال بررسی است می تواند به رونق بیش از پیش گردشگری منجر شود.

همه زنان روشن آباد زاهدان سرپرست خانوار هستند

ندای لرستان - زاهدان - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: روستای روشن آباد بخش کورین شهرستان زاهدان 144 خانوار جمعیت دارد که همه زنان آن سرپرست خانوار هستند و مشکلات عدیده ای به ویژه در حوزه آموزشی و بهداشتی دارند.

جهانگیری: هدف گذاری آمریکا برهم زدن اقتصاد ایران است

ندای لرستان - زنجان - معاون اول رئیس جمهوری گفت: هدف گذاری آمریکا و همپیمانانش برهم زدن و پاشیدن اقتصاد و حذف منابع درآمدی ایران است که با این حربه می خواهند زندگی مردم را سخت و ملت را به حرکت اعتراضی وا دارند.

لایروبی کارون در اهواز از هفته آینده آغاز می شود

ندای لرستان - اهواز - مدیر دفتر حفاظت و مهندسی رودخانه ها و سواحل سازمان آب و برق خوزستان با تاکید بر ضرورت تامین اعتبار لایروبی رودخانه کارون در اهواز و خرمشهر گفت: لایروبی کارون در بخشی از شهر اهواز از ابتدای تیر ماه امسال آغاز می شود.

معاون رییس جمهوری: اهتمام دانشجو برای پذیرش دانشگاه خارجی تاسف آور است

ندای لرستان - تبریز - معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بیان اینکه تکنولوژی خریدنی نیست، بلکه یاد گرفتنی است، گفت: در دانشگاه های ما اگر دانشجو به دنبال پذیرش دانشگاه خارجی باشد مایه تأسف است و دانشجو باید کارآفرین بوده و چند نفر را نیز استخدام کند.

استارتاپ ها به عنوان صنعت در کشور به رسمیت شناخته شوند

ندای لرستان - قم – دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور گفت: استارتاپ ها و کسب و کارها در حوزه فناوری ارتباطات و فضای مجازی باید به عنوان یک صنعت در کشور به رسمیت شناخته شده و زمینه بهره گیری آنها از مزایای واحدهای صنعتی نیز فراهم شود.

وفور شهرهای صنایع دستی، بیانگر شکوه میراث فرهنگی ایران است

ندای لرستان - اصفهان- رییس منطقه آسیا و اقیانوسیه سازمان جهانی صنایع دستی گفت: تعداد زیاد شهرهای جهانی صنایع دستی در ایران، نشان دهنده شکوه صنایع دستی و میراث فرهنگی این کشور است.

14 نفر در آبهای لرستان غرق شدند

ندای لرستان - خرم‌آباد - مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 14 نفر در نقاط مختلف از جمله آبشارها و رودخانه های این استان غرق شده‌اند.

لرستان نیازمند ردیف اعتباری ویژه آبخیزداری است

ندای لرستان - خرم آباد - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: با توجه به شرایط خاص جغرافیایی و کوهستانی باید ردیف اعتباری ویژه ای برای اجرای طرح های آبخیزداری برای این استان در نظر گرفته شود.

تلاش حداکثری شبکه بانکی برای اعطای تسهیلات سیل زدگان

ندای لرستان - بر اساس اعلام بانک مرکزی، شبکه بانکی کشور برای اعطای تسهیلات بابت جبران خسارات ناشی از سیل فروردین ماه سال 1398 حداکثر تلاش خود را به منظور تسریع در اعطای تسهیلات به کار گرفته است.

اما و اگرهای اجرای طرح پیاده‌راه سازی «سه‌راه جعفری» بروجرد

ندای لرستان - بروجرد- طرح بازآفرینی شهری 5 محله هدف بروجرد و پیاده‌راه سازی «سه راه جعفری» این شهر همچنان در بلاتکلیفی به سر می‌برد و اقدام عملی برای اجرای این طرح انجام نشده است.

شهرداری بیشترین سهم را در سیلاب اخیر شیراز داشت

ندای لرستان - شیراز- رئیس کمیته حقیقت یاب شورای شهر شیراز نتایج پایانی بررسی های این کمیته پس از گذشت 85 روز از سیلاب فروردین ماه 98 شیراز را به تفکیک سهم هر دستگاه مشخص کرد که شهرداری بیشترین سهم را دارد.

معاون سازمان میراث فرهنگی: تپه 8 هزار ساله «قرچک» باید حفظ شود

ندای لرستان - تهران- معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در واکنش به برخی گمانه زنی ها مبنی بر احتمال اجرای طرح راه سازی در محل تپه باستانی «پوئینک» شهرستان قرچک استان تهران تاکید کرد:‌ این تپه که ثبت ملی است و قدمت لایه های اولیه آن به عصر آهن ( 6 تا 8 هزار سال پیش) می رسد باید حفظ و صیانت شود.

دولت به وعده جبران خسارت سیل عمل کند/افزایش 120درصدی کشف موادمخدر

ندای لرستان - الیگودرز- رئیس‌کل دادگستری لرستان با بیان اینکه انتظار داریم دولت به وعده‌های خود در رابطه با جبران خسارت سیل عمل کند، گفت: آمار کشف مواد مخدر در استان بیش از 120 درصد افزایش داشته است.

اعتبارات جبران خسارت سیل در الیگودرز هنوز تخصیص نیافته است

ندای لرستان - الیگودرز- فرماندار الیگودرز با اشاره به اینکه سیل خسارت فراوانی به دو بخش «ذلقی» و «زز و ماهرو» این شهرستان زد، گفت: اعتبار جبران خسارت سیل در الیگودرز هنوز تخصیص نیافته است.

فرصت های تجاری ایران، قطر و عمان در تهران بررسی شد

ندای لرستان - تهران- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: فرصت های اقتصادی ایران، قطر و عمان در تهران بررسی و زمینه افزایش مبادلات تجاری میان این سه کشور فراهم شد.

وزیر نیرو :ایران نگاه راهبردی به همکاری اقتصادی با همسایگان دارد

ندای لرستان - اصفهان- وزیر نیرو گفت: ایران برای همکاری با همسایگان خود نگاه راهبردی دارد و معتقد است توسعه روابط اقتصادی با آنان میزان تاب آوری ما و کشورهای همسایه را مقابل هرگونه تهدید افزایش می‌دهد.

طرح های نیمه تمام شهری موجب نارضایتی مردم می شود

ندای لرستان - بروجرد - فرماندار بروجرد گفت: طرح های بازآفرینی شهری بایستی در زمان مشخص به بهره برداری برسند تا مانع نارضایتی مردم از طرح های نیمه تمام شویم.

رفع 45 مورد تغییر کاربری غیرمجاز اراضی در الیگودرز

ندای لرستان - الیگودرز- رئیس دادگستری الیگودرز از رفع 45 مورد تغییر کاربری غیرمجاز اراضی در این شهرستان خبر داد و گفت: 1350 پرونده قضایی در الیگودرز منجر به صلح و سازش شد.

پل چم مهر پلدختر افتتاح شد

ندای لرستان - خرم آباد - معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار لرستان گفت: پل چم مهر پلدختر که در سیل فروردین ماه امسال تخریب شده بوده، افتتاح شد.

یک دهنه غار در زیر شهر «برزک» کاشان کشف شد

ندای لرستان - کاشان - رییس مرکز پژوهشی کاشان‌شناسی دانشگاه کاشان از کشف اتفاقی غار طبیعی شگفت انگیزی در زیر بافت مسکونی شهر "بَرزَک" خبر داد.

چالش اصلی بازسازی مناطق سیل زده خوزستان، نبود هماهنگی است

ندای لرستان - اهواز - رییس ستاد هماهنگی بازسازی مناطق سیل زده خوزستان، مهمترین چالش اصلی در بازسازی مناطق سیل زده استان را نبود هماهنگی بین بخشی به ویژه از سوی بانکها بیان کرد و گفت: بانکها هنوز کار چندانی در پرداخت تسهیلات انجام نداده اند.

تراز دریاچه ارومیه به حدود 1272 متر رسید

ندای لرستان - ارومیه- رییس دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان غربی گفت: تراز دریاچه ارومیه طبق آخرین پایش به یکهزار و 271 متر و 86 سانتی متر رسید که در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته یک متر و پنج سانتی متر افزایش دارد.

از تولید 4برابری اورانیوم تا زندگی در مناطق ممنوعه

ندای لرستان - استان ها - تولید 4 برابری اورانیوم و عبور از 300 کیلوگرم ظرف 10 روز آینده، تلاش وزارت کشور برای انتخاباتی با نشاط، ابطال پایان نامه های تقلبی، حجم 12 هزار میلیاردی قاچاق کالا، رفع وابستگی در بخش کشاورزی، جزئیات حذف طرح زوج و فرد، زندگی در مناطق ممنوعه و تداوم موج خدمت به سیلزدگان موضوعات اخبار و گزارش های منتشر شده بر روی خروجی اخبار استان های ایرنا در 24 ساعت گذشته است که در قالب این بسته خبری ارائه می شود.

دستگاه های مختلف در جریان سیلاب شیراز مقصرند

ندای لرستان - شیراز - رئیس کمیته حقیقت یاب شورای شهر شیراز از پایان بررسی های این کمیته در خصوص علت ها و عوامل جاری شدن سیلاب فروردین در این شهر خبر داد و گفت: بر اساس نتایج این گزارش دستگاه های مختلفی در بروز این رخداد و تلفات ناشی از آن مقصر هستند.

دوئل ترامپ با سناتورها

ندای لرستان - آیا سناتورها موفق به جلوگیری از فروش تسلیحات به سعودی ها خواهند شد؟

اقدامات حوزه سلامت برای تمام اقشار جامعه است

ندای لرستان - خرم آباد - سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت:اقداماتی که در حوزه سلامت انجام می‌شود کلیت جامعه را مورد هدف قرار دهد.

آتش سوزی ارتفاعات وزکور کوهدشت مهار شد

ندای لرستان - خرم آباد - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: آتش سوزی مراتع ارتفاعات وزکور بخش کوهنانی کوهدشت با کمک نیروهای مردمی، بسیج و این اداره کل مهار شد.

مدیرعامل راه آهن: حمل و نقل ریلی کشور سال 98 توسعه می یابد

ندای لرستان - بندرعباس - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: مهم ترین اولویت این سازمان در سال جاری توسعه راه آهن و حمل و نقل ریلی کشور است که این مهم در ایجاد اشتغال پایدار و حفظ جان مسافر و جابه جایی کالا بسیار تاثیرگذار است.

رییس پلیس پایتخت: در ایجاد امنیت اخلاقی کوتاه نمی آییم

ندای لرستان - تهران- فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اقدامات شبانه روزی این نهاد در حوزه تامین امنیت تاکید کرد: به هیچ عنوان از لحاظ تامین امنیت اخلاقی و اجتماعی جامعه کوتاه نخواهیم آمد.

دانشگاه محل سیاست بازی نیست

ندای لرستان - خرم آباد- رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: دانشگاه مرکز سیاست است اما مکان سیاست بازی نیست.

آمپول عجیب «حریرچی» برای رئیس یک دانشگاه/ ماجرای لرهای تگزاس!

ندای لرستان - خرم‌آباد- مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در حالی با حواشی متعددی همراه بود که مدیر جدید این دستگاه از آمپول عجیبی که «حریرچی» برای او زده سخن گفت.

ساير مطالب

موسوی مصدوم شد

سرمربی تیم فوتسال ایران: مهمترین بازی این مرحله را پیروز شدیم

حضور آینده سازان والیبال ارومیه پای تلویزیون های شهری

غفور امتیازآورترین بازیکن مسابقه ایران و روسیه شد

سخنگوی دولت: زنگنه از وزرای کلیدی دولت است

50 تن شکر در روستاهای بروجرد توزیع می شود

سقوط پراید به رودخانه در بروجرد سه مصدوم برجا گذاشت

خرس بزرگ مقابل والیبال ایران زانو زد

معاون وزیر کشور:بایدحضور همه سلایق سیاسی در انتخابات فراهم شود

مقابله با قاچاق باید از اقتصاد پنهان پیشگیری کند

کودک مضروب 4 ساله اردستانی در بیماران بستری شد

لهستان با یک برد ایران را ترک کرد

بازار سیاه بلیت میلیونی در لیگ ملت‌های والیبال

اشتباه کمتر عامل پیروزی بر همسایه پایین تر

زنان در سالن غدیر ارومیه به جایگاه ویژه هدایت شدند

از تسویه مطالبات کاسپینی ها تا میراث خواران چابک و داستان ملخ های سیاسی

برنامه جامع مقابله با آتش سوزی ویژه جنگل های لرستان تدوین می شود

رمال مجازی در دام پلیس فتا کوهدشت

دیده بان آتش سوزی در 150 نقطه بحرانی جنگل های لرستان مستقر شد

امکان ثبت درخواست غیرحضوری صدور پروانه ساختمانی در تهران فراهم شد

برنامه جامع مقابله با آتش سوزی ویژه جنگل های لرستان تدوین شد

نرخ شیوع مصرف مواد مخدر در کردستان پایین است

طرح ساماندهی باغ «گلستان» تهیه شد/ ایجاد آب‌نما و سنگ‌فرش محوطه

کاهش تعرفه 800 کالا در روابط تجاری ایران و قفقاز شمالی

افزایش هزار هکتاری کشت برنج در شرقی ترین اراضی مازندران

معاون وزیر کشور: استاندار جدید می‌تواند استان را به شاخصه‌های توسعه پایدار نزدیک کند

تقابل تیم های کانادا و لهستان دیدنی خواهد بود

استاندار سمنان: تمام شهرستان ها از آب خزر بهره مند می شوند

تفاهم‌نامه همکاری اداره کل میراث فرهنگی و سپاه لرستان امضاء شد

«حسین سلاح‌ورزی» نایب‌ رئیس اتاق بازرگانی ایران شد

مراتب و اقسام ذکر/ تکرار 300 مرتبه واژه «ذکر» در قرآن

استاندار: مبارزه با قاچاق کالا در لرستان رشد خوبی داشته است

معاون رییس جمهوری: باید در مدیریت شوراهای شهر تجدید نظر جدی شود

ایران در تولید شکر در آستانه خودکفایی است

قتل‌ های ناموسی یکی از خشونت بارترین جنایات است

حادثه رانندگی در جاده کوهدشت - خرم آباد یک کشته برجا گذاشت

4 هکتار از مزارع تنگ فنی پلدختر در آتش سوخت

غفور امتیازآورترین بازیکن دیدار با لهستان شد

والیبال ایران عقاب‌های لهستان را شکار کرد

وزیر ورزش تماشاگر ویژه مسابقه ایران و لهستان

300 میلیارد ریال کالای قاچاق در استان بوشهر کشف شد

عقیم سازی سگ‌ های بدون‌ صاحب در بندرعباس آغاز شد

روسیه موقتی به صدر جدول لیگ ملت‌های والیبال رفت

نامه عذرخواهی کوبیاک پیش از بازی ایران و لهستان خوانده شد

تجلیل از 4 پروژه برتر و حمایت از 13 طرح دانش بنیان در منطقه آزاد انزلی

نقص فنی سبب تاخیر پرواز مشهد - اصفهان شد

سرمربی روسیه: جو سالن ارومیه را در کشورهای دیگر زیاد ندیده ام

گاز برخی روستاهای بیرانشهر قطع می شود

از لزوم تحقق سهم مدیریتی زنان تا ساخت و سازهای افسارگسیخته در رامسر

دیدار شرقی‌ها

شورای نگهبان علت رد صلاحیت افرادی که انتخابات را زیر سوال می برند، اعلام کند

پرونده شهادت ماموران دریابانی میناب به صورت ویژه رسیدگی می شود

قطار تهران - تبریز - وان راه اندازی می شود

نفتکش های حادثه دیده از آب های ایران خارج شدند

ابتکار: سهم 30 درصدی زنان در مدیریت ها زودتر اجرایی شود

افزایش قیمت ارز، تامین تجهیزات اسکیت بازان را مشکل کرد

210میلیارد ریال املاک تملیکی لرستان فروش رفت

استاندار لرستان: جهت جریان قاچاق دگرگون شده است

از ضرب‌الاجل استاندار به علوم پزشکی تا برخورد با خودروهای «شوتی»

آب و انرژی ارزان، صادر نشود/ بخشی از صادرات دام به صورت فرآورده انجام شود

استاندار:خروج دام های مولد از لرستان باید کنترل شود

وحدت؛ مهم‌ترین راهکار تحقق جامعه آرمانی امام زمان(عج)

ایران در بازی ترامپ دست پیش دارد

ساعات کار ادارات در لرستان تغییر کرد

ساعت کاری ادارات و دستگاه‌های دولتی لرستان تغییر کرد

برتری ایران مقابل هنگ کنگ در روز نخست مسابقات فوتسال زیر 20 سال آسیا

«غفور» امتیازآورتربن بازیکن ایران و کانادا شد

کولاکوویچ از حمایت تماشاگران ارومیه ای تشکر کرد

پیروزی مقتدرانه والیبال ایران با حمایت تماشاگران ارومیه‌ای

سرمربی کانادا: جو سالن خیلی عالی بود

درگیری در خرم آباد یک کشته بر جا گذاشت

لیگ دوومیدانی پسران در خرم آباد برگزار شد

گتوند گرمترین شهر خوزستان اعلام شد

روسیه در نخستین مسابقه هفته سوم لیگ ملت‌ها پیروز شد

دیدار رهبر انقلاب با نخست وزیر ژاپن درس دیپلماسی انقلابی برای مسئولان بود

استقبال پرشور تماشاگران ارومیه‌ای از لیگ ملت‌های والیبال

وزیر صنعت :صنایع برای فعالیت از نیروهای بومی استفاده کنند

آمریکا به تهدیدی جدی برای ثبات منطقه و جهان تبدیل شده است

خطیبان نماز جمعه : رهبری با اقتدار مقابل قدرت های جهانی ایستاد

ایران 500 میلیون دلار صنایع دستی صادر کرده است

امر به معروف باید منطقی، مودبانه و قاطعانه باشد

امام جمعه موقت خرم آباد:مذاکره با امریکا عاقلانه نیست

مذاکره با آمریکا دردی از ما را برطرف نمی‌کند

مذاکره با آمریکا مشکلات ما را برطرف نمی‌کند

رئیس بانک مرکزی: کالاهای اساسی همچنان با ارز 4200 تومان تامین می شود

استاندار: آمادگی ساخت بزرگترین سالن ورزشی در ارومیه وجود دارد

سه باند موبایل قاپ و سارق خودرو در بروجرد دستگیر شدند

واژگونی اتوبوس در آزاد راه زنجان - تبریز 2 کشته و 23 مصدوم داشت

واژگونی یکدستگاه اتوبوس در آزاد راه زنجان - تبریز 2 کشته و 23 مصدوم برجا گذاشت

نماینده مجلس: جانمایی منازل روستاهای سیلزده پلدختر سرعت یابد

مجوز استخدام 10 هزار نفر در وزارت بهداشت صادر شده است

هیچ خودروسازی حق واردات قطعه تولید داخل را ندارد

سخنگوی دولت: مشکل کاغذ رسانه ها حل شد

5 هکتار از گندمزارها و تپه‌های پلدختر در آتش سوخت

نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی میبد با حضور هنرمندان 10 استان گشایش یافت

5 هکتار هکتار از گندمزارها و تپه‌های پلدختر در آتش سوخت

تشکیل مجمع گفتگوی منطقه ای پیشنهادی ایران ضروری است

کولاکوویچ: انتظار دارم بیشتر از من ایران را دوست داشته باشید

سیل بیش از 11 میلیارد ریال به زیرساخت های لرستان خسارت زد

سخنگوی دولت: بیش از هر زمان دیگری نیازمند شنیدن صداهای خاموش جامعه هستیم

جزییات آتش سوزی نفتکش های خارجی و نجات 44 دریانورد در آبهای عمان

ازنجات ملوانان نفتکش های خارجی توسط ایران تا احتمال انتشار اسناد نزار زاکا

حفاظت از منابع طبیعی باید توسط جوامع محلی اداره شود

جشن جهانی شدن قنات بلده در فردوس برگزار شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: برگزاری کنگره مشاهیر کُرد یک ضرورت است

ازنجات ملوانان کشتی های خارجی توسط ایران تا احتمال انتشار اسناد نزار زاکا

کشت نشایی چغندرقند برای اولین بار در کوهدشت اجرایی می شود

مزارع گندم روستای بابا خوارزم پلدختر دچار آتش سوزی شد

خسارت بیش از 1000 میلیاردی به جاده‌های لرستان/ منتظر اعتبار هستیم

سالانه 1500 میلیارد ریال درآمد مالیاتی صرف حوزه عمران عشایر می شود

استانداردترین کفپوش جهان در سالن رضازاده نصب شد

ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم

حجتی: 2320 سکونت گاه عشایری کد شناسایی دریافت کردند

معاون راهداری کشور: راه های روستایی ساماندهی می شود

سیل اخیر بیش از 11 میلیارد ریال به زیرساخت های لرستان خسارت زد

سیل اخیر 1,130 میلیارد تومان به زیرساخت های لرستان خسارت زد

هدف گذاری امسال در وزارت صنعت و معدن صیانت از تولید و اشتغال است

یک میلیارد ریال کالای قاچاق در لرستان کشف شد

10 هزار و 230 تن شکر با نرخ دولتی در لرستان توزیع شد

فرماندار: مالکیت راه دسترسی به مجتمع کشت و صنعت خرم آباد مشخص شود

ثبت مشترک پل تاریخی «گاومیشان» به نام استان‌های لرستان و ایلام

95 تعاونی با هزار عضو طی سال گذشته در لرستان تشکیل شده است

حادثه رانندگی در محور کرمانشاه - کامیاران سه کشته به جا گذاشت

ایجاد پاسگاه های حفاظتی در مناطق صعب العبور دلفان ضروری است

دستگیری فروشنده دینارهای تقلبی در بروجرد

فروشنده دینارهای تقلبی در بروجرد دستگیر شد

دادستان کل: دستگاه قضا در صورت نیاز اسناد مربوط به «نزار زاکا» را منتشر می‌کند

پل تاریخی گاومیشان به نام لرستان و ایلام ثبت مشترک شد

رفع عدم انطباق موارد بحرانی بیش از 90 درصد جایگاه های CNG لرستان

دادستان کل کشور: تفاوتی بین نجفی با دیگر زندانیان نیست

پرداخت تسهیلات تا سقف 45 میلیون تومان به کسبه خسارت‌دیده از سیل

آتش به جان مزارع روستای «چم گرداب» پلدختر افتاد

آغازگر هیچ جنگی در منطقه نخواهیم بود، حتی با آمریکا

«محمدرضا نیک‌بخت» سرپرست دانشگاه علوم پزشکی لرستان شد

سفر بی‌بازگشت «بلوط‌کاران زاگرس» متولیان را به واکنش واداشت

تشکیل 232 پرونده برای متخلفان زیست‌محیطی در لرستان طی امسال

رفتار گذشتگان عامل اصلی سیلاب های اخیر است

وزیر راه: درصدد تکمیل بزرگراه تبریز - اهر تا پایان سال هستیم

دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی در مناطق سیلزده از تخفیف بهره مند می شوند

رئیس مجلس شورای اسلامی وارد خراسان شمالی شد

امنیت، سلامت، مشارکت و رقابت ارکان مهم انتخابات است

تحریم ها شتاب دهنده توسعه کشور است

از عدالت جنسیتی تا توقف سطح بندی دانشگاه ها و شلیک به قلب هنر پایتخت

2 داروی ضد سرطان با همکاری سوئیس در تبریز تولید می شود

تحریم ها شتاب دهنده سرعت پیشرفت کشور است

2 داروی ضد سرطان در تبریز تولید می شود

نگاه بومی با صدای جهانی

تهران در انتظار شب های روشن

از خصولتی به تعالتی؟

کابوس اعتیاد در کمین جوانان است