ندای لرستان

آخرين مطالب

نماینده ولی‌فقیه در لرستان مطرح کرد؛

نمایش روحیه استکبار ستیزی در 13 آبان سياسي

نمایش روحیه استکبار ستیزی در 13 آبان

  بزرگنمايي:

ندای لرستان - خرم‌آباد- نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد با اشاره به نمایش روحیه استکبار ستیزی در راهپیمایی 13 آبان، گفت: شعار «مرگ بر آمریکا» به شعور سیاسی تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار مهر ، آیت الله سید احمد میرعمادی در خطبه های این هفته نماز جمعه خرم آباد در مصلای الغدیر این شهر در سخنانی با سفارش همگان به تقوای الهی، اظهار داشت: بهترین توشه برای آخرت تقوا است.
تشریح دستاوردهای راهپیمایی اربعین
وی با اشاره به دهه آخر صفر و همچنین برگزاری راهپیمایی اربعین، عنوان کرد: راهپیمایی اربعین امام حسین(ع) علیرغم تهدیدهای تروریست ها و تحریم های اقتصادی آمریکا امسال با شکوه تر از همیشه برگزار شد و در این زمینه باید خدا را شاکر باشیم.
نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه راهپیمایی اربعین با امینت کامل و مقتدرانه برگزار شد و این امر بزرگترین دستاورد بود، بیان داشت: خود پیاده روی اربعین و این حماسه بزرگ نیز دستاوردهای فراوانی دارد و امروز تفکر عاشورا به نتیجه رسیده و تبلور تفکر عاشورایی با ایجاد حماسه 20 میلیون نفری اربعین بوده است.
آیت الله میرعمادی با بیان اینکه این پیاده روی با همدلی، همفکری و همکاری دو کشور ایران و عراق برگزار شد و این در حالیست که دشمنان تلاش داشتند اقدام به ایجاد اختلاف و تفرقه کنند اما تیرشان به هدف نخورد و این امر قدرت کربلا و نهضت عاشورا را به دنیا نشان داد، تصریح کرد: یکی از دستاوردهای اربعین این بود که قدرت کربلا را نشان داد، عظمت عاشورا را نشان داد و موجب محو ظلم و ستم، آزادی قدس و محو رژیم صهیونیستی خواهد شد و زمینه سازی حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) است.
وی با تقدیر از همه کسانی که در این زمینه نقش آفرینی کردند، بیان داشت: همچنین از اعضای ستاد اربعین لرستان نیز تقدیر می کنیم چرا که اقدامات و برنامه های مطلوب و تاثیر گذاری را انجام دادند.
راه نجات امت اسلامی قرآن و عترت است
نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به 28 صفر و رحلت پیامبر(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع)، افزود: بزرگترین نعمت برای بشریت تبعیت از نبوت و امامت است و مردم در سایه نبوت و امامت هدایت می شوند و به سعادت دنیا و آخرت نائل می شوند.
آیت الله میرعمادی با تاکید بر اینکه پیامبر(ص) دو چیز را به امت اسلامی سفارش کردند و آن دو چیز سفارش به قرآن و همچنین سفارش به عترت بوده است، تصریح کرد: متاسفانه امت اسلامی به وصیت پیامبر(ص) عمل نکردند و این در حالیست که راه نجات امت اسلامی قرآن و عترت است و اگر به قرآن و ولایت عمل کنیم هرگز گمراه نمی شویم و در سلامت و سعادت خواهیم بود.
وی همچنین با اشاره به 27 صفر و روز وقف، نیز بیان داشت: یکی از دستورات اسلام وقف است و اولین واقف نیز پیامبر(ص) بوده اند و وقت فرصت بسیار مهمی است و تمام اهداف اسلام را با این ظرفیت می توان به ثمر رساند، وقف ظرفیتی برای پیشرفت نظام اسلامی خواهد بود، درخت پر ثمر اقتصادی است، منبع درآمد نظام اسلامی است و امروز زنده ماندن عاشورا و قیام امام حسین(ع) به برکت وقف است.
تقدیر از مهمان‌نوازی مردم لرستان از زائران اربعین
نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه بخشی از مال خود را در راه خدا، امام حسین(ع) و دین وقف کنید، عنوان کرد: وقف دامنه وسیعی دارد، وقف کارکردهای وسیعی دارد، با وقف می توان بخشی از اموال، خود و ثروت خود را ماندگار کنیم.
آیت الله میرعمادی، تصریح کرد: وقف میراث ماندگار است، متاسفانه به این موضوع دینی توجه جدی نمی شود و این در حالیست که وقف موجب محرومیت زدایی، تکریم شعائر دینی، نشر دین و ترویج فرهنگ اهل بیت می شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به 14 آبان و روز فرهنگ عمومی، گفت: این روز، روز حساس و مهمی است و فرهنگ عمومی شامل مسائلی مانند نوع دوستی، تعاون، مهمان نوازی و ... می شود و در این راستا باید از مردم استان لرستان و شهر خرم آباد بابت مهمان نوازی، پذیرایی و استقبال از زائران اربعین حسینی(ع) تقدیر و تشکر کنیم.
شعار «مرگ بر آمریکا» به شعور سیاسی تبدیل شده است
نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در ادامه سخنان خود با اشاره به 13 آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، بیان داشت: در این روز سه مناسبت مهم تسخیر لانه جاسوسی از سوی دانشجویان پیرو خط امام(ره)، مبارزه امام با کاپیتولاسیون و همچنین تبعید امام(ره) را داریم.
آیت الله میرعمادی با تاکید بر اینکه آنچه که در این مناسبت ها مشترک است خیانت آمریکا به ملت ایران و همچنین نفرت مردم ایران نسبت به آمریکا است، عنوان کرد: برخی می گویند چرا بعد از پیروزی انقلاب همواره شعار «مرگ بر آمریکا» را سر می دهید؟ جواب این سوال روشن است، شعار «مرگ بر آمریکا» شعار علیه رفتار غیر انسانی و کردار وحشیانه آمریکا نسبت به ملت ایران است.
وی با تاکید بر اینکه ملت ایران، جوانان و دانش آموزان ما شعار «مرگ بر آمریکا» را به شعور سیاسی تبدیل کرده اند و امروز شعار «مرگ بر آمریکا» یک ضرورت است، گفت: آمریکا بعد از پیروزی انقلاب قصد کودتای دیگری مانند 28 مرداد و برگرداندن شاه و سلطه خودش در کشور ایران را داشت که دانشجویان پیرو خط امام اقدام به تسخیر لانه جاسوسی کردند.
نمایش روحیه استکبار ستیزی در 13 آبان
نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه شعار «مرگ بر آمریکا» نتیجه داد و قدرت آمریکا را رو به افول و نابودی کشاند، ادامه داد: امروز شاهد هستیم که مانند شوروی سابق آمریکا متلاشی شده و با چشم خود می بینیم که قدرت آمریکا رو به افول است.
آیت الله میرعمادی با اشاره به شکست آمریکا در طبس، شکست سیاست هایش در خاورمیانه، شکست ادعای کدخدایی جهان در دنیا، اعتراف آمریکا در شکست حمله نظامی به عراق، حضور در سوریه، لشکر کشی به افغانستان و... گفت: همه این توطئه ها نتیجه نداد و نتیجه به نفع ایران شد.
وی با تاکید بر اینکه امسال نیز پیروزی دیگری برای ملت ایران در روز 13 آبان رغم خواهد خورد، گفت: امسال چهلمین سال پیرزوی انقلاب اسلامی ایران است و همه با هم در راهپیمایی 13 آبان شرکت می کنیم و روحیه استکبار ستیری خود را بار دیگر به نمایش خواهیم گذاشت.

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

شناسایی 2 میلیون و 20 هزار خانوار روستایی و عشایری بیمه‌نشده

اهداء 500 بسته لوازم التحریر به دانش آموزان مناطق سیل‌زده معمولان

6 میلیارد تومان تسهیلات و کمک بلاعوض به سیل‌زدگان پرداخت شد

هشدار نسبت به عواقب مصرف قارچ‌های خودرو در طبیعت

جانمایی و انتقال روستاهای سیل‌زده پلدختر در حال انجام است

فعالیت 1200 نفر طلبه و مبلغ در مناطق سیل‌زده پلدختر

سیل به 40 مسجد و بقعه متبرکه لرستان خسارت وارد کرد

4 هزار پرونده تعمیر و بازسازی مسکن سیل‌زدگان پلدختر تشکیل شد

نخستین نشست بررسی علل وقوع سیل لرستان برگزار شد

1600 هکتار باغ انار سیاب بی‌آب است/ خشکی در کمین انجیرستان زیودار

1300جوان امدادگر استان سمنان به مناطق سیل‌زده لرستان اعزام شدند

پرداخت تسهیلات و کمک بلاعوض 5 تا 50 میلیونی در بخش شیلات

تهیه جهیزیه برای نوعروسان «چم مهر» / لبخندی که خیرین هدیه کردند

طرح توسعه بیمارستان «کوثر» بروجرد وارد فاز دوم خود شد

2 واحد گازی نیروگاه سیکل ترکیبی خرم‌آباد امسال افتتاح می‌شود

اجرای طرح توسعه بیمارستان «کوثر» در فضای 12 هزار مترمربع

تامین برق پایدار لرستان و کشور با تکمیل نیروگاه خرم‌آباد

روایتی از فعالیت قرارگاه جهادی امام رضایی‌ها در پلدختر

سازه جدید اسکان سیل‌زدگان/ محدودیت مالی مانع اقدام عملی شده است

جزئیات شیوه فعالیت صندوق بیمه حوادث طبیعی

بازسازی جاده‌های بین مزارع لرستان آغاز شد

استاندار لرستان: فاجعه مالی و اقتصادی در استان رقم خورد

مشارکت های مردمی، چاه نفت پایان‌ناپذیر حل مشکلات کشور

عده‌ای برای تبلیغات روی مشکلات مردم سیل‌زده موج‌سواری نکنند

در جریان سیل اخیر دستمان از تجهیزات خالی بود

سپاه نقش تعیین‌کننده‌ای در اعتلای انقلاب دارد

نماینده مردم در مجلس: تخصیص‌های آب سلسله و دلفان جبران شود

پرداخت 6 میلیارد تسهیلات و کمک بلاعوض به سیل‌زدگان لرستانی

50 کیلومتر از جاده قدیمی خرم‌آباد - پل‌دختر محو شده است

استاندار: لرستان هنوز نیازمند کمک است

معاون استاندار لرستان: حضور اقشار مختلف در امدادرسانی باعث دلگرمی سیلزدگان شد

لرستان یک سوئیس کوچک است

لزوم رفع مشکلات کشاورزی لرستان/ بازنگری مهندسی در حوزه شیلات

تخصیص‌های آب سلسله و دلفان جبران شود

دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی با آیت‌الله میرعمادی

اضافه کردن دو خط تولید دیگر به صنایع غذایی گهر دورود

عروسی در سیل

عروسی در روستایی که وضعیت مناسبی ندارد

ظلم علامت ظهور است نه علت آن

20 محوطه تاریخی زیر آب رفتند/ سنگ‌نگاره‌های کوهدشت آسیب ندیدند

جشن عروسی 8 زوج روستای سیل‌زده «چم‌مهر» برگزار شد

آمریکا سیلی محکمی از سپاه خورده است

دولتمردان آمریکا از اعتقاد پاسداران انقلاب اسلامی می ترسند

راهپیمایی حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خرم آباد برگزار شد

اقدام ترامپ در تروریستی خواندن سپاه باعث نابودی استکبارمی شود

راهپیمایی مردم پلدختر در حمایت از سپاه برگزار شد

رژه روز ارتش در استان‌های سیل‌زده برگزار نمی‌شود

امام جمعه الشتر:سپاه نماد ایثار است

حضور ارتش در کنار مردم سیلزده موجب آرامش است

ارتش و محبوبیت اجتماعی