آخرين مطالب

ورزشکارانی که تنها به توجه مسئولان دلخوش هستند ورزشي

ورزشکارانی که تنها به توجه مسئولان دلخوش هستند

  بزرگنمايي:

ندای لرستان - خرم آباد - ورزشکاران جانباز و معلول لرستانی در شرایطی به رقابت های پاراآسیایی جاکارتا اندونزی 2018 اعزام می شوند که هرکدام از آنها امید زیادی برای کسب مدال در این مسابقات دارند.
به گزارش ایرنا در سومین دوره بازی های پاراآسیایی، ایران در بخش جانبازان و معلولان در 10 رشته و در بخش نابینایان و کم بینایان در 6 رشته حضور دارد.
در سه رشته دو ومیدانی، شنا و دوچرخه‌ سواری در بخش جانبازان و معلولان و نابینایان و کم بینایان ایران نماینده دارد و در مجموع 136 ورزشکار در بخش آقایان و 73 ورزشکار در بخش بانوان از کشورمان در این بازی‌ها شرکت می کنند.
در این بین 12 ورزشکار، داور و مربی نیز از استان لرستان به مسابقات پارآسیایی 2018 جاکارتا اندونزی اعزام می شوند.
محسن کاییدی، هادی کاییدی، سجاد محمدیان، فرزاد سپه وند، حامد امیری، عارف بهاروند، فرشته مرادی مقدم، معصومه خدابخشی به عنوان ورزشکار در این رقابت ها حضور خواهند داشت.
همچنین مصطفی بهرامی مربی دو و میدانی، مهدی آقا جانی داور، سعید عزیزی و مسعود حیدری نیز به عنوان ورزشکاران نابینا راهی این رقابت ها خواهند شد.
ورزشکاران لرستانی از 15 تا 23 مهرماه امسال در رقابت های پاراآسیایی جاکارتا با حریفان خود دیدار می کنند.
حامد امیری نایب قهرمان پارالمپیک اینچئون کره جنوبی و جهان در پرتاب وزنه شانس قطعی کسب مدال در این دوره از رقابت ها است.
او می گوید شهرداری و شورای شهر خرم آباد چرا برای استقبال و بدرقه ورزشکاران جانباز و معلول ورود نمی کند انتظار داریم این آیین ها پرشور برگزار شود.
امیری معتقد زمانی که پرچم کشورمان را با کسب مدال به احتزاز در می آورد لذا مسئولین باید قدر این موقعیت را بدانند به ورزشکاران جانباز و معلول توجه کنند.
وی با انتقاد به خدمات هواپیمایی لرستان به جانبازان و معلولین گفت: زمان مراجعه به فرودگاه خرم آباد خدمات ویلچری برای معلولین وجود ندارد و از پذیرش ما خودداری می کنند، مسئولین باید توجه کنند و ابتدایی ترین نیاز معلولین را در فرودگاه را فراهم کنند.
محسن کاییدی دارنده حدود 30مدال رنگارنگ جهانی در پرتاب نیزه و وزنه نیز از دیگر ورزشکاران لرستانی است که در این مسابقات آسیایی با حریفان به رقابت ها می پردازد.
او قهرمانی پارالمپیک لندن، قهرمانی پارآسیایی گوانگ ژو چین و اینچئون کره جنوبی را کسب کرده است.
هادی کاییدی دیگر ورزشکار لرستانی در پرتاب وزنه شانس دیگر کسب مدال در رقابت های جاکارتا اندونزی می باشد.
همچنین سجاد محمدیان رکوردار پرتاب وزنه در رقابت های پارآسیایی اینچئون تنها رضایت خود از عملکردش را کسب مدال طلا در این دوره رقابت ها عنوان کرد.
وی معتقد است چکیده ورزشکاران سازمان یافته در لرستان این تعدادی است که به رقابت ها اعزام می شوند و باید مسئولین توجه کنند.
محمدیان می گوید از دیگر استان ها و حتی از کشورهای قطر و آذربایجان پیشنهاد دارم اما به عشق سرزمین مادری خود در لرستان مانده ام و امید به کسب مدال دارم.
او می گوید برای اعزام با یک دستگاه مینی بوس ما را انتقال می دهند و این در صورتی است که سایر استان ها به علاوه پرداخت تمام هزینه ها با هواپیما ورزشکاران را جابه جا می کنند.
فرشته مرادی مقدم که خود را بدون مربی برای رقابتهای پارآسیایی جاکارتا آماده می کند در پرتاب نیزه و وزنه به کسب مدال امید دارد.
این بانوی معلول ورزشکار لرستانی در آستانه اعزام به رقابت های پاراآسیایی جاکارتا اندونزی، بدون مربی تمرین می کند.
بانوی معلول لرستانی می گوید تا چند وقت پیش زیر نظر استاد بهرامی کار می کردم ولی مدتی است که اجازه نمی دهند آقای بهرامی با بانوان تمرین کنند.
مرادی مقدم افزود: واقعا برازنده ی نام لرستان نیست که ورزشکاری از این خطه به عنوان یک ملی پوش برای اعزام به مسابقات مهمی مانند پارالمپیک که می تواند به نوعی آبرو و افتخار استان باشد مربی نداشته باشد.
بهزاد عزیزی ورزشکار کم بینا پرتاب وزنه لرستانی که اولین دوره از حضورش را در رقابت های بین المللی تجربه می کند، امید بالایی برای کسب مدال داشته و مسعود حیدری دیگر ورزشکار کم بینای لرستانی در پرتاب وزنه و دیسک قهرمانی پارآسیایی اینچئون را در کارنامه خود دارد.
معصومه خدابخشی در رشته تیراندازی امید به کسب مدال دارد و فرزاد سپهوند دارنده نشان برنز پارالمپیک لندن و طلا اینچئون در پرتاب دیسک و عارف بهاروند از دیگر ورزشکاران اعزامی به رقابت های جاکارتای اندونزی می باشند.
همچنین مصطفی بهرامی به عنوان مربی در رشته دو و میدانی و مهدی آقاجانی به عنوان داور بسکتبال با ویلچر از اعضای اعزامی کاروران ورزشی لرستان هستند.
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری لرستان می گوید: حضور ورزشکاران لرستانی در مسابقات آسیایی افتخاری برای مردم استان است و باید حمایت‌های همه جانبه از آنها صورت گیرد.
حبیب الله خجسته پور اظهار داشت: کاروان ورزشی اعزامی استان به مسابقات پارآسیایی با نام شهید الماسیان شهید حادثه ترور اهواز به اندونزی اعزام خواهد شد.
وی افزود: مردم امروز با مشکلات اقتصادی در جامعه دست و پنجه نرم می کنند و هر لحظه اخباری به گوش می‌رسد که فکر آنها را خراب می کند اما میادین ورزشی می تواند ذهن آنان را آرام کند.
وی گفت: یکی از ابزارهایی که می‌تواند مشکلات مردم را کاهش دهد ، پیروزی ورزشکاران در میادین بین المللی است.
معاون استاندار لرستان ادامه داد: ورزشکاران به عنوان نمایندگان کشور در مسابقات آسیایی حضور خواهند داشت که به طور غیرمستقیم می‌توانند در تزریق روحیه و امیدواری بین مردم تاثیر گذار باشند.
خجسته پور با اشاره به اینکه کسب مدال علاوه بر خوشحالی برای هر ورزشکار ملتی را شاد می کند افزود: موفقیت ورزشکاران در میادین بین المللی بخشی از درد های روزمره مردم را به فراموشی می سپارد و امیدواریم شاهد کسب مدال های رنگارنگ توسط ورزشکاران کشور باشیم.
وی گفت: حمایت‌هایی که تاکنون از ورزشکاران جانباز و معلول صورت گرفته حمایت معنوی بوده و حمایت‌های مالی در شأن آنها صورت نگرفته است بخش خصوصی در استان وجود ندارد که بتواند بخش ورزشی را حمایت کند.
معاون استاندار لرستان با اشاره به اینکه امیدواریم ورزشکاران لرستان سفیران خوبی برای نظام جمهوری اسلامی در میادین بین المللی باشند اضافه کرد: قول خواهیم داد جوایز مدال آوران لرستانی در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا از میانگین سایر استانها کمتر نخواهد بود.
سید علی کریمی معاون اداره کل ورزش و جوانان لرستان نیز می گوید: هشت ورزشکار لرستانی در بازی‌های آسیایی جاکارتا 2018 حضور داشتند که پنج نفر خانم و سه ورزشکار مرد بودند و در حالی صبا رحمتی نشان طلا را کسب کرد که برای نخستین بار در ورزش بانوان استان این اتفاق رخ داده است.
وی معتقد است که از ابتدای سال جاری برای حدود 60 ورزشکار استان که شانس حضور در جاکارتا را داشتند بسته حمایتی ارایه شده است و مراحلی از اردوی تیم ملی ژیمناستیک و کوراش بانوان در راه آمادگی برای حضور در جاکارتا را نیز در استان میزبانی کرده‌ایم.
وی با اظهار امیدواری نسب به کسب مدال در مسابقات پاراآسیایی افزود: 10 ورزشکار، یک مربی و یک داور از لرستان در این رقابت ها حضور خواهند داشت.
مدیرکل ورزش و جوانان لرستان نیز گفت: بیشتر ورزشکاران جانباز و معلول اعزامی به این رقابت ها در رشته ورزشی دو و میدانی به رقابت خواهند پرداخت.
علی یاور عزیزپور از ورزشکاران اعزامی به رقابت های آسیایی جاکارتا با عنوان سفیران لرستان یاد کرد و گفت: از ماه ها قبل شرایط را برای ورزشکاران فراهم کردیم و ماهانه پنج میلیون ریال به عنوان کمک خرج در اردو به حساب هیات های مربوطه واریز شد.
/6060/3210
نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

مونا آشفته و مهسا صابری در لیگ ترکیه!

افتتاح 8 پروژه در هفته‌ تربیت‌بدنی

تکمیل دهکده المپیک خرم آباد، نیاز ورزش لرستان

کائیدی: قضاوت‌ها مشکل نداشت، طلا و نقره‌ام مسجل بود

المپیک جوانان نسبتاً به خوبی تمام شد/ تا حدود زیادی به اهداف دست پیدا کرده‌ایم

یک لرستانی سرپرست فدراسیون هاکی شد

سعید مصطفی‌وند: تیم پیام دیر تشکیل شد/ قرعه چهار هفته اول ما سخت است

ملی‌پوش سابق هندبال به ذوب‌آهن پیوست

علت کنار گذاشتن مسلمان توسط برانکو فاش شد

ملی‌پوش کانوپولو: کلاه‌بردار به کارش ادامه می‌دهد/ پیگیری نمی‌کنند

پدر مارال مردانی: حال روحی دخترم خوب نیست/ با کلاه کاراته هم اجازه مسابقه ندادند

بازگشت مجتبی جباری به استقلال منتفی شد

خرید های میلیاردی استقلال برای نیم فصل

دردسر مائده برهانی در اولین بازی برای تیم ترکیه ای بخاطر داشتن حجاب

والیبالیست سابق تیم ملی به پیام مشهد پیوست

محمد موسوی زیر حرف خودش زد!

مراسم استقبال از کاروان لرستانی‌های حاضر در جاکارتا برگزار نشد

میزگرد چالش ها و فرصت های ورزش بروجرد برگزار شد

12نشان رنگارنگ دستاورد ورزشکاران لرستانی در رقابت های پاراآسیایی

قطعی شدن حضور مجتبی جباری در کنار شفر

جدیدترین رده بندی برترین تنیسور های جهان

/یادداشت/ لرستان سکوی افتخار ندارد!

قهرمان ووشو جهان: قرارداد لیگ کارمان را راه می‌اندازد

نقشه برانکو برای خراب کردن بازی السد!

دارنده سه مدال پاراآسیایی: از عملکردم راضی نیستم

افشاگری فتحی درباره درخواست میلیون دلاری امید ابراهیمی

امیدوارم در المپیک و پارا 2020 قضاوت کنم

اقدام بانوی لرستانی در دفاع از حجاب ستودنی است

به قول‌مان عمل کردیم، حالا نوبت مسئولان است

بعد از طلای جاکارتا به فکر موفقیت در رقابت‌های جهانی هستم

اتهام عوام فریبی به رافائل نادال پس از کمک به سیل زدگان!

پرتابگر وزنه لرستانی طلا رقابت های پاراآسیایی را کسب کرد

2هزار ورزشکار سازمان یافته در سلسله فعالیت دارند

بانوی لرستانی نایب قهرمان بازی های پاراآسیایی شد

دبل حیدری در کسب مدال پاراآسیایی

هتریک امیری در کسب مدال/ حامد به وعده‌اش، عمل کرد

بعد از طلای جاکارتا به فکر موفقیت در رقابت‌های جهانی هستم

کسب 12 مدال رنگارنگ توسط کاروان پاراآسیایی لرستان

نیزه کائیدی "نقره‌ای" بود

کسب دومین مدال امیری در جاکارتا همراه با شکستن رکورد

می‌خواهم در کسب مدال هتریک کنم/ در نیزه هدفم شکستن رکورد پارالمپیک و دنیاست

محمدیان طلایی شد/ وعده‌ی قهرمانی و شکستن رکورد محقق شد

نایب‌قهرمانی تیم جودوی کم‌بینایان ایران در جاکارتا با حضور ورزشکار لرستانی

تقدیم مدال محمدیان به شهید ترور/ تلاش برای قهرمانی در پارالمپیک 2020

بانوی معلول لرستانی، بدون مربی نایب‌قهرمان شد

پرتابگر وزنه لرستانی طلای رقابت های پاراآسیایی را کسب کرد

بانوان وزنه بردار لرستانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

جوان‌ترین ورزشکار کاروان پاراآسیایی با شکستن رکورد طلا گرفت/ عارف هم به وعده‌اش عمل کرد

اقدام عجیب بازیکن استقلال در عراق

میزبانی رقابت‌های قهرمانی کشور از جاکارتا بهتر است/ در وزنه و نیزه شرایط بهتری نسبت به دیسک دارم