ندای لرستان

آخرين مطالب

ورزشکارانی که تنها به توجه مسئولان دلخوش هستند ورزشي

ورزشکارانی که تنها به توجه مسئولان دلخوش هستند

  بزرگنمايي:

ندای لرستان - خرم آباد - ورزشکاران جانباز و معلول لرستانی در شرایطی به رقابت های پاراآسیایی جاکارتا اندونزی 2018 اعزام می شوند که هرکدام از آنها امید زیادی برای کسب مدال در این مسابقات دارند.
به گزارش ایرنا در سومین دوره بازی های پاراآسیایی، ایران در بخش جانبازان و معلولان در 10 رشته و در بخش نابینایان و کم بینایان در 6 رشته حضور دارد.
در سه رشته دو ومیدانی، شنا و دوچرخه‌ سواری در بخش جانبازان و معلولان و نابینایان و کم بینایان ایران نماینده دارد و در مجموع 136 ورزشکار در بخش آقایان و 73 ورزشکار در بخش بانوان از کشورمان در این بازی‌ها شرکت می کنند.
در این بین 12 ورزشکار، داور و مربی نیز از استان لرستان به مسابقات پارآسیایی 2018 جاکارتا اندونزی اعزام می شوند.
محسن کاییدی، هادی کاییدی، سجاد محمدیان، فرزاد سپه وند، حامد امیری، عارف بهاروند، فرشته مرادی مقدم، معصومه خدابخشی به عنوان ورزشکار در این رقابت ها حضور خواهند داشت.
همچنین مصطفی بهرامی مربی دو و میدانی، مهدی آقا جانی داور، سعید عزیزی و مسعود حیدری نیز به عنوان ورزشکاران نابینا راهی این رقابت ها خواهند شد.
ورزشکاران لرستانی از 15 تا 23 مهرماه امسال در رقابت های پاراآسیایی جاکارتا با حریفان خود دیدار می کنند.
حامد امیری نایب قهرمان پارالمپیک اینچئون کره جنوبی و جهان در پرتاب وزنه شانس قطعی کسب مدال در این دوره از رقابت ها است.
او می گوید شهرداری و شورای شهر خرم آباد چرا برای استقبال و بدرقه ورزشکاران جانباز و معلول ورود نمی کند انتظار داریم این آیین ها پرشور برگزار شود.
امیری معتقد زمانی که پرچم کشورمان را با کسب مدال به احتزاز در می آورد لذا مسئولین باید قدر این موقعیت را بدانند به ورزشکاران جانباز و معلول توجه کنند.
وی با انتقاد به خدمات هواپیمایی لرستان به جانبازان و معلولین گفت: زمان مراجعه به فرودگاه خرم آباد خدمات ویلچری برای معلولین وجود ندارد و از پذیرش ما خودداری می کنند، مسئولین باید توجه کنند و ابتدایی ترین نیاز معلولین را در فرودگاه را فراهم کنند.
محسن کاییدی دارنده حدود 30مدال رنگارنگ جهانی در پرتاب نیزه و وزنه نیز از دیگر ورزشکاران لرستانی است که در این مسابقات آسیایی با حریفان به رقابت ها می پردازد.
او قهرمانی پارالمپیک لندن، قهرمانی پارآسیایی گوانگ ژو چین و اینچئون کره جنوبی را کسب کرده است.
هادی کاییدی دیگر ورزشکار لرستانی در پرتاب وزنه شانس دیگر کسب مدال در رقابت های جاکارتا اندونزی می باشد.
همچنین سجاد محمدیان رکوردار پرتاب وزنه در رقابت های پارآسیایی اینچئون تنها رضایت خود از عملکردش را کسب مدال طلا در این دوره رقابت ها عنوان کرد.
وی معتقد است چکیده ورزشکاران سازمان یافته در لرستان این تعدادی است که به رقابت ها اعزام می شوند و باید مسئولین توجه کنند.
محمدیان می گوید از دیگر استان ها و حتی از کشورهای قطر و آذربایجان پیشنهاد دارم اما به عشق سرزمین مادری خود در لرستان مانده ام و امید به کسب مدال دارم.
او می گوید برای اعزام با یک دستگاه مینی بوس ما را انتقال می دهند و این در صورتی است که سایر استان ها به علاوه پرداخت تمام هزینه ها با هواپیما ورزشکاران را جابه جا می کنند.
فرشته مرادی مقدم که خود را بدون مربی برای رقابتهای پارآسیایی جاکارتا آماده می کند در پرتاب نیزه و وزنه به کسب مدال امید دارد.
این بانوی معلول ورزشکار لرستانی در آستانه اعزام به رقابت های پاراآسیایی جاکارتا اندونزی، بدون مربی تمرین می کند.
بانوی معلول لرستانی می گوید تا چند وقت پیش زیر نظر استاد بهرامی کار می کردم ولی مدتی است که اجازه نمی دهند آقای بهرامی با بانوان تمرین کنند.
مرادی مقدم افزود: واقعا برازنده ی نام لرستان نیست که ورزشکاری از این خطه به عنوان یک ملی پوش برای اعزام به مسابقات مهمی مانند پارالمپیک که می تواند به نوعی آبرو و افتخار استان باشد مربی نداشته باشد.
بهزاد عزیزی ورزشکار کم بینا پرتاب وزنه لرستانی که اولین دوره از حضورش را در رقابت های بین المللی تجربه می کند، امید بالایی برای کسب مدال داشته و مسعود حیدری دیگر ورزشکار کم بینای لرستانی در پرتاب وزنه و دیسک قهرمانی پارآسیایی اینچئون را در کارنامه خود دارد.
معصومه خدابخشی در رشته تیراندازی امید به کسب مدال دارد و فرزاد سپهوند دارنده نشان برنز پارالمپیک لندن و طلا اینچئون در پرتاب دیسک و عارف بهاروند از دیگر ورزشکاران اعزامی به رقابت های جاکارتای اندونزی می باشند.
همچنین مصطفی بهرامی به عنوان مربی در رشته دو و میدانی و مهدی آقاجانی به عنوان داور بسکتبال با ویلچر از اعضای اعزامی کاروران ورزشی لرستان هستند.
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری لرستان می گوید: حضور ورزشکاران لرستانی در مسابقات آسیایی افتخاری برای مردم استان است و باید حمایت‌های همه جانبه از آنها صورت گیرد.
حبیب الله خجسته پور اظهار داشت: کاروان ورزشی اعزامی استان به مسابقات پارآسیایی با نام شهید الماسیان شهید حادثه ترور اهواز به اندونزی اعزام خواهد شد.
وی افزود: مردم امروز با مشکلات اقتصادی در جامعه دست و پنجه نرم می کنند و هر لحظه اخباری به گوش می‌رسد که فکر آنها را خراب می کند اما میادین ورزشی می تواند ذهن آنان را آرام کند.
وی گفت: یکی از ابزارهایی که می‌تواند مشکلات مردم را کاهش دهد ، پیروزی ورزشکاران در میادین بین المللی است.
معاون استاندار لرستان ادامه داد: ورزشکاران به عنوان نمایندگان کشور در مسابقات آسیایی حضور خواهند داشت که به طور غیرمستقیم می‌توانند در تزریق روحیه و امیدواری بین مردم تاثیر گذار باشند.
خجسته پور با اشاره به اینکه کسب مدال علاوه بر خوشحالی برای هر ورزشکار ملتی را شاد می کند افزود: موفقیت ورزشکاران در میادین بین المللی بخشی از درد های روزمره مردم را به فراموشی می سپارد و امیدواریم شاهد کسب مدال های رنگارنگ توسط ورزشکاران کشور باشیم.
وی گفت: حمایت‌هایی که تاکنون از ورزشکاران جانباز و معلول صورت گرفته حمایت معنوی بوده و حمایت‌های مالی در شأن آنها صورت نگرفته است بخش خصوصی در استان وجود ندارد که بتواند بخش ورزشی را حمایت کند.
معاون استاندار لرستان با اشاره به اینکه امیدواریم ورزشکاران لرستان سفیران خوبی برای نظام جمهوری اسلامی در میادین بین المللی باشند اضافه کرد: قول خواهیم داد جوایز مدال آوران لرستانی در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا از میانگین سایر استانها کمتر نخواهد بود.
سید علی کریمی معاون اداره کل ورزش و جوانان لرستان نیز می گوید: هشت ورزشکار لرستانی در بازی‌های آسیایی جاکارتا 2018 حضور داشتند که پنج نفر خانم و سه ورزشکار مرد بودند و در حالی صبا رحمتی نشان طلا را کسب کرد که برای نخستین بار در ورزش بانوان استان این اتفاق رخ داده است.
وی معتقد است که از ابتدای سال جاری برای حدود 60 ورزشکار استان که شانس حضور در جاکارتا را داشتند بسته حمایتی ارایه شده است و مراحلی از اردوی تیم ملی ژیمناستیک و کوراش بانوان در راه آمادگی برای حضور در جاکارتا را نیز در استان میزبانی کرده‌ایم.
وی با اظهار امیدواری نسب به کسب مدال در مسابقات پاراآسیایی افزود: 10 ورزشکار، یک مربی و یک داور از لرستان در این رقابت ها حضور خواهند داشت.
مدیرکل ورزش و جوانان لرستان نیز گفت: بیشتر ورزشکاران جانباز و معلول اعزامی به این رقابت ها در رشته ورزشی دو و میدانی به رقابت خواهند پرداخت.
علی یاور عزیزپور از ورزشکاران اعزامی به رقابت های آسیایی جاکارتا با عنوان سفیران لرستان یاد کرد و گفت: از ماه ها قبل شرایط را برای ورزشکاران فراهم کردیم و ماهانه پنج میلیون ریال به عنوان کمک خرج در اردو به حساب هیات های مربوطه واریز شد.
/6060/3210

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

قراردادهای لیگ، کفاف ایاب و ذهاب و مکمل را نمی‌دهد

آمادگی لرستان برای آغاز فعالیت بوکس بانوان

تمرین مقاومتی یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای بهبود آمادگی جسمانی

اختلاف شدید در باشگاه استقلال با مصاحبه شفر

فدراسیون نگاه ویژه‌ای به تیم جودو نوجوانان دارد/ به آینده خوش‌بین هستیم

بازیکنان استقلال را راه ندادند!

سلسله ظرفیت میزبانی اردوهای تیم ملی بوکس را دارد

چرا استقلال مقابل تراکتورسازی باخت

با این نامه آیاندا پاتوسی اجازه بازی برای استقلال را نخواهد داشت!

کلاس داوری بوکس درجه یک ملی در سلسله برگزار شد

نمی‌توانستیم نگاه کنیم تا ما را بزنند!

پایان و آغاز اردوی تیم ملی جودو جوانان و نوجوانان در لرستان

دختران تکواندوکار لرستان بر سکوی سوم مسابقات کشوری ایستادند

پشت پرده مجوز ندادن به پاتوسی بازیکن استقلال!!

انتشار سند جنجالی خرید داریوش شجاعیان! + عکس

سایت پروازی در لرستان ایجاد می شود

بیانیه باشگاه استقلال بخاطر صحبت های برانکو علیه این تیم

میترا فلاحی پور قهرمان مسابقات اتومبیلرانی ایران! عکس

سرانه فضای ورزشی در شهرستان سلسله 57 سانتی متر مربع است

رالی بزرگ خانوادگی ایثارگران در بروجرد برگزار می شود

منشا خانه پرسپولیسی ها را تحویل داد

بینی وریا غفوری شکست؛ وریا به تراکتورسازی نمی رسد؟

بیش‌ تمرینی مهم‌ترین علل آسیب‌دیدگی قبل از تمرین و مسابقه است

عاقبت بازی ضعیف علی علیپور؛ نیمکت نشینی در انتظار وی!

غافلگیری بزرگ استقلال؛ داریوش شجاعیان باید به ماشین سازی بازگردد!

خبر خوش برای استقلال در جام ملت های آسیا؛ المعز علی مصدوم شد

کلاس مربیگری درجه سه بوکس در سلسله برگزار شد

مربی پرتاب‌های تیم ملی معلولان: بعضی رکوردها در حد مدال جهانی بود

2 تغییر اجباری برای استقلال مقابل تراکتورسازی

بهره‌برداری از 80 پروژه ورزشی در لرستان

استفاده از منابع ارزش‌افزوده یکی از بهترین تدابیر دولت و مجلس

رقابت‌های بانوان مهندسی‌شده بود/ نایب‌رئیس بانوان فدراسیون مسبب ناکامی ما بود

وحشت بازیکن جدید استقلال: رانندگی ایرانی ها دیوانه کننده است

ناکامی جودو بانوان لرستان با مربی‌ای از رشته دیگر!/ نرفتن روی سکو پس از 15 سال

عدم اجازه ورود به زنان و دختران استقلالی به ورزشگاه! عکس

نخستین سالن تخصصی ورزش کبدی در خرم آباد افتتاح شد

افتتاح اولین خانه تخصصی کبدی کشور در لرستان

راه‎اندازی سالن‎های ورزشی در مناطق محروم استان

جشنواره بازی های بومی و محلی درسلسله برگزار شد

مهاجم جدید استقلال از ایران دیپورت شد

حجاب را در المپیک ممنوع کنید!

اولین صحبت های منشا پس از پیوستن به استقلال + شماره پیراهن وی

لرستان میزبان اردوی تیم ملی جوانان جودو

تجربه عجیب دزدیدن بازیکن استقلال و پریدن از ماشین برای نجات جان خود!

برای نخستین بار به دور دوم چمپیونزلیگ صعود کرده‌ایم

فعالیت بدنی می‌تواند بر سطوح عوامل تغذیه عصبی تاثیر بگذارد

سوتی عجیب استقلال؛ آیاندا پاتوسی اجازه بازی برای آبی پوشان را ندارد

روز شکست پرسپولیس بلیت می‌فروختم!

گادوین منشا در یک قدمی پیوستن به استقلال

یک لرستانی مربی تیم ملی وزنه برداری کشور شد